Школско такмичење из математике

Постављено: децембар 3rd, 2021 by oskaplar Без коментара
У петак 3.децембра одржано је школско такмичење из математике, у организацији Друштва математичара Србије.
Ученици који су својим резултатима остварили пласман на општинско такмичење:
3.разред
1. Лука Ранђеловић
2. Ленка Симић
3. Леа Миливојевић
4. Михајло Крстић
5. Николија Милојковић
6. Лена Нешић
7. Димитрије Динић
8. Вукашин Славковић
9. Игњат Петровић
10. Хелена Живковић
11. Петар Вучић
12. Нађа Јовановић
13. Матија Николић
14. Марта Ђорђевић
15. Петра Јовановић
16. Лана Анђелковић
17. Ђорђе Стефановић
18. Филип Николић
19. Андреј Богојевић
20. Јања Гајић
21. Јован Златковић
22. Василије Тошић
23. Страхиња Милићевић
24. Младен Стефановић
25. Сара Богосављевић
26. Јован Николић
27. Михајло Виденовић
28. Вељко Милијић
29. Хана Костадиновић
30. Нора Стојановић
31. Милица Љубеновић
32. Миа Тошић
33. Маша Стефановић
34. Јован Станковић
35. Лука Околић
36. Радмила Кујић
Учитељи: Владимир Ракић, Гордана Јаневска, Јасмина Ђорђевић, Биљана Антић
4.разред
1. Даница Ђорђевић
2. Немања Илић
3. Момир Крстић
4. Немања Ранђеловић
5. Павле Младеновић
6. Никола Станковић
7. Наталија Јовановић
8. Михајло Раденовић
9. Василија Милошевић
10. Лана Милутиновић
11. Мила Јеремић
12. Милица Радисављевић
13. Вукашин Радојковић
14. Ђорђе Радовановић
15. Вукашин Милојевић
16. Реља Ранђеловић
17. Сташа Симић
18. Андреј Ћирић
19. Митра Митић
Учитељи: Новица Лападатовић, Јагодинка Милисављевић, Бранкица Илијић, Данијела Томић
5.разред
1. Вук Петковић
2. Миња Богдановић
3. Сара Јанковић
4. Уна Вељковић
5. Дуња Станисављевић
6. Мајда Вељковић
7. Милица Михајловић
8. Милица Стефановић
9. Ива Никодијевић
6.разред
1. Анђела Ђокић
2. Ива Милутиновић
3. Нађа Никић
4. Наталија Владимировић
5. Мина Димитријевић
7.разред
1. Јована Василев
2. Сара Вучић
3. Никола Миљковић
4. Душан Божовић
5. Вељко Петковић
6. Михајло Раденковић
7. Вељко Стојичић
8. Марија Јовић
9. Петра Здравковић
10. Срећко Томић
11. Јања Тричковић
12. Вук Сибиновић
13. Павле Јеремић
14. Александра Миловановић
15. Дина Ахмети
16. Даница Станковић
17. Наталија Петровић
8.разред
1. Миљана Станојевић
2. Вук Михајловић
Наставнице: Весна Богдановић, Иванка Станковић, Данијела Милосављевић, Даница Маринковић

Оставите коментар

©2022 Основна школа "Димитрије Тодоровић Каплар" Књажевац